Spor Salonu

Ürün Detayları

Genellikle spor salonları iç duvarlarına uygulanır ve sporcu çarpmaları esnasında oluşacak sakatlanmaları engeller. Uygulaması esnasında spor salonu duvarına, ahşap malzemeden kargas oluşturulur ve oluşturulan kargas üzerine önceden hazırlanmış olan panozutlar montaj edilir. Panozutların imalatı, 18 mm sunta malzeme üzerine sünger malzemenin yapıştırılması ve üzerinin branda ya da suni deri ile kaplanması sonucu oluşur.

Ürün Detayları

Kapalı spor salonlarında kullanılan ekipman türüdür. İstenilen ölçülere, özelliklere ve branşlara göre özel olarak üretim yapılabilmektedir. Ana gösterge panosu, 24 sn cihazları ve kumanda panosundan oluşan sistemdir. türkiye genelinde montaj ve teknik destek hizmetimiz bulunmaktadır.

Ürün Detayları

Açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen ürünlerdir. Arkalıklı, arkalıksız ve açılır kapanır modeller bulunmaktadır. Kırılma mukavemeti yüksek, açık alanlarda renk atmayan, yanmaya karşı mukavemeti yüksek ve montajı kolay malzemelerdir. Ürünlerin montajı 2 ya da 4 noktadan yapılmaktadır. Zemine yerleştirilen dubel üzerine sıkılan vidalar yardımı ile montajı yapılmaktadır. Tribün oturakları PE malzemeden imal edilmektedir.